Svētki, kas iedvesmo!

Svētki, kas iedvesmo!

Pasaka par Runci svītraino

Get UIkit

Mēs Krāsu Karuselis esam radījušu audiopasaku mūsu mazajiem draugiem – pasaku par Runcis Svītraino. Runcis ir puisēna Rūdija kaķis, kurš apmeties jumtistabā. Rūdijs ar vecākiem daudz ceļo un tikmēr Runcis kopā ar telefonu, kurš ir istabas iemītnieks un ieceļotāju kodi mēdz sastrādāt dažādas blēņas. Jautrā trijotne paspējusi uzbūvēt augstāko torni no grāmatām, lidot ar papīra lidmašīnu un pat piemērīt pitona šalli !

Mēs ticam, ka pasakas ir labas, interesantas un vērtīgas arī mūsdienu mazajam klausītājam un, lai padarītu pasakas klausīšanos vēl jautrāku un tuvāku, audiopasaka ir papildināta ar auduma rotaļlietu, kura paša spēkiem darināma ģimenes lokā. Kopīgi veidotais auduma Runcis kļūst par īstu bērna draugu un līdzgaitnieku.

Komplektā ietilpst: ilustrēta pamācība Runča izgatavošanai, auduma sagataves, diegs un šalle. Runča komplektu var iegādāties “Krāsu Karuselī”, Bāriņu ielā 15, Liepāja. Iepriekš sazinoties pa tālr.: 22318800. Runču skaits ir ierobežots – cena 15 EUR.  • Par Runča ikdienas soļiem, vairāk uzzināsiet,
  • sekojot viņam līdzi Runča mājvietā.